Klasická masáž celé tělo

Jedná se o regenerační masáž odstraňující únavu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolesti svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení do oběhového centra. Dochází při ní k vytlačení odpadních látek z vnitřních orgánů do lymfatického systému. Povolují se spazmy a svalový systém. Po masáži pocítíte regeneraci celého těla, odstranění únavu a budete mít pocit lehkosti a tzv. znovuzrození.

Masáž zad a krční páteře

Trápí vás často bolesti hlavy? Cítíte nepříjemné pnutí v oblasti krční páteře? Pak je pro vás vhodná právě tato masáž. Masáž uvolní blokaci krční páteře, napomůže průtoku krve do hlavy a uleví celému tělu od stresu. Masáž je možné také zkombinovat s masáží hlavy nebo rukou.

Anticelulitidní masáž

Všichni dámy jistě znají problém "pomerančové kúry". Díky speciálním lymfatickým a proticelulitidovým hmatům dochází ke stimulaci podkožní tukové struktury a je ovlivněn hluboký lymfatický systém. Tyto hmaty mají příznivý vliv na podkožní metabolismus a dochází tedy k lepšímu odplavování tuků z těla právě přes lymfu. Proto se po této masáži doporučuje pečlivě dodržovat pitní režim, aby byly tukové buňky s vodou odplaveny z těla.

Sportovní masáž

Sportovní masáž je vhodná pro všechny nadšence sportu. Ať už se sportování věnujete vrcholově anebo ve svém volném čase, vaše tělo pociťuje fyzickou zátěž a je tedy potřeba uvolnit pohybový systém a podpořit zotavení celého těla. Masážní tahy pronikají hluboko do pohybového aparátu a tím pomáhají ulevit od svalové bolesti a bolesti šlach.

Masáž hlavy a krční páteře

Stres, podrážděnost, únava, bolesti hlavy a celkové fyzické vyčerpání spolu souvisí. Masáž hlavy vám pomůže "vyléčit" celé tělo. Pomáhá právě proti stresu a navodí vysoké uvolnění. Masáž hlavy pozitivně působí na energetický systém celého těla.

Lymfodrenážní masáž

Lymfodrenážní (lymfatická) masáž stimuluje pohyb lymfy a napomáhá odstranění důsledků různých chorob. Dá se také absolvovat v rámci detoxikace. Po této masáži je také velmi důležité dodržovat přísný pitný režim, aby aktivovaná lymfa vyvedla z těla všechny toxiny a škodlivé látky. Poslední dobou se stalo populární chodit na přístrojovou lymfodrenáž, ale efekt v porovnání s ruční lymfodrenáží je zcela nesrovnatelný.

Masáž chodidel

Jistě víte, že všechny orgány jsou vyvedeny do chodidel a právě díky této masáži se dají stimulovat a léčit všechny orgány v těle. Takže nejen, že si užijete absolutní relax, ale ještě navíc uděláte něco pro svoje zdraví. U všech mých klientů platí, že kdo ji jednou vyzkoušel, chtěj ji vždy při další návštěvě znovu.

Masáž nohou

Masáž nohou zlepšuje váš krevní oběh, což zabraňuje vzniku křečových žil a zmírňuje otoky nohou. Tato masáž také přináší pocit relaxace a uvolnění, zmírňuje únavu svalů, odstraňuje pocit těžkosti a snižuje možnost výskytu křečových žil.

Medová masáž

To, že med má blahodárné očistné a revitalizující účinky se ví již velmi dlouho. Právě proto je med aktivně využíván v oblasti krásy a konkrétně masáží. Medová masáž je účinná detoxikační metoda, která pomáhá stresu, napětí a nezdravému životnímu stylu. Léčivá síla medu působí pokožkou přímo na celý organismus. Je možné, že se po medové masáži objeví modřiny, což je potřeba hodnotit jako dobré znamení toho, že tělo začíná vylučovat staré jedy a nečistoty.

Viscerální masáž

To, že med má blahodárné očistné a revitalizující účinky se ví již velmi dlouho. Právě proto je med aktivně využíván v oblasti Viscerální masáž neboli masáž vnitřních orgánů břicha je nový druh terapie, který se zabývá cíleným ošetřením vnitřních orgánů a jejich závěsných aparátů. Jde o jemnou a relativně hloubkovou léčbu tkání.

Masáž Gua Sha

Guasha je masážní technika, která vychází z tradiční čínské medicíny a provádí se pomocí nefritové destičky. Gua znamená "škrabat" a sha značí "výsev". Pomocí guashy doslova vyškrabeme nemoc z těla. Samotná masáž není bolestivá. Během škrabání destičkou se na těla objevuje výsev, který značí stagnaci krve. Tento výsev se může vyskytovat ihned při masáži, ale někdy i několik dní po ní. Efekt a úleva po masáži jsou okamžité.